Web Site Tasarım Hizmeti


Web Site Tasarım Hizmeti

Web Site Tasarım Hizmeti

Web Site Tasarımı Yaptırmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Web site tasarım firmaları denince ilk akla gelen isimlerden olan HD Bilişim Teknolojileri, web sitesinin neden açılması gerektiğinin önemini iyi kavramış olan mühendis ve sistem analistlerinden oluşan uzman kadromuz ile sizlere en iyi web tasarım hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Web sitesi tasarımı yaptırmak için birçok firma, kurum ve şirketler HD Bilişim Teknolojilerini tercih etmektedir. Yaptığımız web sitesi referanslarımızı açık şekilde web sitemize ekleyerek güzel işler çıkarmanın grurunu yaşıyoruz. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Amacına uygun bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız referanslarımızı incelemeden karar vermeyin ! Sizin için web sitesi analizi yaparak en uygun web çözümlerini sizler için tasarlıyoruz. Kaliteli ve profesyonel tasarımlar ile sizi şirketinizi, firmanızı en iyi şekilde tanıtmak, vizyonunuzu misyonunuzu müşterilerinize anlatmak için ikinci yüzünüz olan web site tasarımını yapıyoruz. En ucuz fiyatlar ile internet sitesi kurmak ve web sitesi yapan firmalar için tek yapmanız gereken bizi arayarak kısa zamanda web tasarım sahibi olun !

Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkmıyorsanız web sitemiz var demeyin ! Web sitesi yapan firmalar konusunda tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz HD Bilişim Teknolojileri, bir web sitesinin ne amaçla yapıldığını kavramış mühendis ve sistem analistlerinden oluşan altyapısı sayesinde sizlere en iyi web tasarım hizmetini sunmaktadır. Bir web sitesi yaptırmanın asıl amacı kurduğunuz kurum şirket ya da firmaların isimleri üzerinden sizlere ulaşılmasını sağlamak değil, daha çok verdiğiniz hizmetleriniz ve var ise ürünleriniz üzerinden sizlere ulaşmalarını sağlamaktır. Bu yüzden web sitesi yaptırmak aslında kolay bir iş değildir. İyi bir web sitesi google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkan web siteleridir. Bu yüzden web sitesi SEO yapısına uygun mobil uyumlu HTML5 web siteleri tasarlıyoruz. Sunduğumuz bilişim danışmanlık hizmetimiz ile bilişim teknolojileri alanın sizlere destek vermekteyiz. 

HD Bilişim Teknolojileri Toplu SMS Abonelik Başvurusu Toplu SMS Tarifeleri Marka Tescili

 

Bu alanda verdiğimiz hizmet başlıkları şöyledir;

- Alan adı ( Domain ), hosting ve server hizmetleri
- Web tabanlı proje planlama ve yönetimi,
- Web tabanlı iş süreç yönetimi
- Web sitesi tasarım ve programlama
- Veri tabanı uygulamaları
- E-Ticaret (E-Commerce)
- Bilgi ve Doküman Yönetim Sistemleri (Knowledge and Document Management)
- İçerik yönetim sistemleri (Content Management System)
- İçerik Editörlüğü
- Arama Motorları Optimizasyonu (SEO)
- Google Adwords Reklam Yönetimi (internet reklamı)
- Marka Yönetimi 
- Marka Tescil
- Mobil Uygulama Geliştirme
- Süreç İyileştirme (Firmanıza yazılım süreçlerinin analiz edilerek iyileştirilmesi.)
- Yazılım Denetleme ve İyileştirme ( Mevcut yazılımlarınızı tarafsız olarak denetleme ve yapılacak analizden sonra  uygulamadaki tıkanıklıklar, oluşturdukları mevcut ve potansiyel riskler, ve önerilerimizi içeren bir iyileştirme planı sunma. )
- Yazılım  Geliştirme ( Yazılımlarınızın, zaman planlaması yapılarak, yüksek kalite ve tutarlılıkla geliştirilmesini sağlama)
- Kullanıcı Eğitimleri (Hazırlanan yazılımın kullanımı konusunda saptanan personele verilecek eğitimler)
- Proje Destek ve Bakım Sözleşmesi

Ankara Web Site Tasarım ...

Ankara Web Site Tasarım Firmaları Web Site Tasarımı Yaptırmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğr...

Bitlis Web Site Tasarım ...

Bitlis Web Site Tasarım Firmaları Web Site Tasarımı Yaptırmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğr...

Esenler Marka Tescil Pat...

Esenler Marka Tescil Patent Başvurusu ® Marka Patent almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Marka, bir firmanın yada şir...

İstanbul Eyüp Toplu SMS ...

İstanbul Eyüp Toplu SMS Mesaj Hizmeti Toplu SMS Hizmeti; Bilindiği üzere günümüzde diğer reklam ve tanıtım araçlarına gö...

Neden HD Toplu SMS ?

HD Toplu SMS; tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu Toplu SMS en hızlı iletişim aracı olduğunun bilincinde olarak HD Bilişim Teknolojileri'nin geliştirmiş olduğu bir servistir. Yılların vermiş olduğu tecrübemizle sorunsuz yazılım ve alt yapı servislerimizle tüm sektörlere toplu sms hizmeti vermekteyiz. BTK Lisansına sahip operatörlerle sorunsuz ve yasal olarak herhangi bir prosedüre takılmadan toplu sms servisimizi güvenle kullanabilirsiniz. SMS Api sayesinde her platformda çalışmaktadır.

Duyurular

 
  • partiler
  • kavram
  • arçelik
  • klim
  • arstil
  • mns

HD Toplu SMS Kimdir ?

HD Toplu SMS Adana Merkezli olarak tüm Türkiye'ye hizmet veren HD Bilişim Teknolojileri tarafından kurulmuş bir servistir. Sektörün bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet veren HD Bilişim Teknolojileri Başlıklı ve Başlıkısz Toplu SMS servisini bünyesine kazandırmıştır.


Hakkımızda

İletişim Bilgileri

  •   Turgut Özal Bulvari Mahfesigmaz Mah.79112 Sk. Akin Apt. B Blok K:2 D:3 Gökkusagi Kavsagi Çukurova - ADANA
  •   0(322) 324 23 25
  •   0(506) 501 14 01
  •  info@hdtoplusms.com